Pro on-line rezervaci kurtu klikni zde: REZERVAČNÍ SYSTÉM

UPOZORNĚNÍ: všichni zájemci o rezervaci kurtů na badminton či stolní tenis se musí registrovat!! Další důležité podmínky: minimální délka rezervace je 1 hodina, na 1 den jsou možné max. 4 rezervace, rezervace lze zadávat na max. 30 dní dopředu, zrušení rezervace je možné nejpozději 10 hodin před jejím začátkem, max. délka jedné rezervace jsou 4 hodiny. V případě problémů kontaktujte správce (mobil 777 480 328). Děkujeme za pochopení. Pro novou sezónu od září 2017 připravujeme novinku - cenově zvýhodněné systémy (dlouhodobé předplatné nebo KREDIT = předplatné  se slevou).

K dispozici je 5 kurtů s nesmekavým povrchem podlahy, kurt č. 6 je ve zrekonstruované sokolovně, povrch parkety. Kurty jsou nalajnovány jak pro dvouhru, tak i čtyřhru. Možnost zapůjčení či zakoupení sportovního vybavení. Nutná vlastní sálová obuv (nikoliv s černou podrážkou!).

Ceník služeb

Kč 200,- / hod. / kurt = PRÁZDNINOVÝ PROVOZ

Kč 100,- / hod. / stůl pro STOLNÍ TENIS

Během prázdninových měsíců bude probíhat rekonstrukce sociálních zařízení v sokolovně a vybudování nového zádveří u hlavního stupu. Děkujeme za pochopení, že nebude plně dodržen komfort služeb, ale vše se vylepší hlavně od nové sezóny v září.

Standardní provozní hodiny a ceník mimo prázdniny:

O víkendech platí jednotná cena Kč 240,-/hod.

Základní sazba za pronájem kurtu - od 15. do 17. hodiny      220,- Kč
Zvýšená sazba za pronájem kurtu - od 17. do 21. hodiny 240,- Kč
Snížená sazba za pronájem kurtu ostatní - do 15. hodiny 180,–Kč
Snížená sazba za pronájem kurtu studenti - do 15. hodiny 140,–Kč
Zapůjčení badmintonové rakety 20,–Kč
Prodej plastového míče 50,–Kč
Prodej péřového míče 50,–Kč

Kurt č. 6 v sokolovně:

Pronájem kurtu od 15. do 17. hodiny                                        180,- Kč

Pronájem kurtu od 17. do 21. hodiny a víkendy                       200,- Kč

Správce haly Jan Opitz, mobil 777 480 328, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    - zprostředkování i vyplétání badmintonových raket.

Službu vypletení rakety zajišťuje Miloš Kopřiva (mobil 604 298 855).

Termíny badmintonu pro veřejnost:

Pondělí    8:00 – 21:00
Úterý    8:00 – 21:00
Středa    8:00 – 19:00
Čtvrtek    8:00 – 21:00
Pátek    8:00 – 15:00       18:00 - 21:00
Neděle    9:00 – 12:00,      14:00 - 20:00

V případě zájmu veřejnosti o hraní badmintonu (akce) lze o víkendech rozšířit počty hodin. V tomto případě volejte správce Jana Opitze - 777 480 328.

Jednorázové vstupy - rezervace on-line:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří nemáte dlouhodobé rezervace. Vybraná služba se platí při vstupu do tělocvičny. Tato služba neumožňuje dlouhodobou rezervaci a nepřináší s sebou žádné slevy. Rezervace kurtu probíhá pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu) na www.tjmontas.cz nebo případně na http://tjmontas.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces

Základní sazba je 220 Kč za kurt/hod. (platí od 15. do 17. hodiny). Zvýšená sazba je 240,- Kč za kurt/hod. (platí od 17. do 21. hodiny a o víkendech). Snížená sazba je 180,– Kč za kurt/hod. (platí do 15. hodiny). Snížená sazba pro studenty je 140,– Kč za kurt/hod. (platí do 15. hodiny - povinností je prokázat se studentským průkazem). Pro kurt č. 6 (v sokolovně) platí nižší cena 180,- a 200,- Kč/hod. (podle času využití).

Dlouhodobé rezervace:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří chcete pravidelně využívat rezervaci na badminton každý týden ve stejný den a hodinu. Vybraný kurt pak pro vás zablokujeme a bude k dispozici pouze pro vás. Dlouhodobé rezervace se platí formou předplatného na období září až prosinec a leden až červen.

Objednání kurtu je možné pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu).

V případě, že se nemůžete v rezervovaný čas dostavit, je potřeba rezervaci prostřednictvím internetu zrušit nejpozději 10 hodin před časem, na který máte kurt rezervovaný. V opačném případě jsme oprávněni požadovat po Vás plnou částku rezervované služby.

Turnaje pro neregistrované hráče: série BADHOPMAN pokračují opět od podzimu 2017 (www.badhopman.cz)

Platnost těchto podmínek je od 30. června 2017

Karel Plánička, předseda TJ Montas Hradec Králové

BADMINTON: ligové informace

Smíšená družstva dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK budou hrát v této sezóně dvě nejvyšší soutěže ČR. Jednak Extraligu ČR, ale i I. celostátní ligu - skupinu Východ. Přijďte je podpořit!

Hráči pro Extraligu: Hubáček Jan, Holub Lukáš, Neděla René, Herout Martin, Aubus Marek, Myšáková Michaela, Bienkowska Monika, Bášová Ludmila

Hráči pro I. celostátní ligu: Skřivan Jakub, Tichý Jakub, Chmelař Roman, Střeleček Marek, Siegl Martin, Skalický Mojmír, Smetana Václav, Kocourková Zuzana, Stehlíková Kateřina, Nedělová Pavla, Sahánková Ivana

Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

DSCN6698