Pro on-line rezervaci kurtu klikni zde: REZERVAČNÍ SYSTÉM

UPOZORNĚNÍ: všichni zájemci o rezervaci kurtů na badminton či stolní tenis se musí registrovat!! Další důležité podmínky: minimální délka rezervace je 1 hodina, na 1 den jsou možné max. 4 rezervace, rezervace lze zadávat na max. 30 dní dopředu, zrušení rezervace je možné nejpozději 10 hodin před jejím začátkem, max. délka jedné rezervace jsou 4 hodiny. V případě problémů kontaktujte správce (mobil 777 480 328). Děkujeme za pochopení.

K dispozici je 5 kurtů s nesmekavým povrchem podlahy, kurt č. 6 je ve zrekonstruované sokolovně, povrch parkety. Kurty jsou nalajnovány jak pro dvouhru, tak i čtyřhru. Možnost zapůjčení či zakoupení sportovního vybavení. Nutná vlastní sálová obuv (nikoliv s černou podrážkou!).

Ceník služeb BADMINTON / STOLNÍ TENIS

Vánoční prázniny - badminton: otevřeno bude od 25. do 31. 12. 2017 za jednotnou cenu 200,- Kč/kurt. Objednávky přes rezervační systém.

Kč 100,- / hod. / stůl pro STOLNÍ TENIS

BADMINTONStandardní provozní hodiny a ceník mimo prázdniny:

O víkendech platí jednotná cena Kč 240,-/hod.

Základní sazba za pronájem kurtu - od 15. do 17. hodiny      220,- Kč
Zvýšená sazba za pronájem kurtu - od 17. do 21. hodiny 240,- Kč
Snížená sazba za pronájem kurtu ostatní - do 15. hodiny 180,–Kč
Snížená sazba za pronájem kurtu studenti - do 15. hodiny 140,–Kč
Zapůjčení badmintonové rakety 20,–Kč
Prodej plastového míče 50,–Kč
Prodej péřového míče 50,–Kč

Kurt č. 6 v sokolovně:

Pronájem kurtu od 15. do 17. hodiny                                        180,- Kč

Pronájem kurtu od 17. do 21. hodiny a víkendy                       200,- Kč

Správce haly Jan Opitz, mobil 777 480 328, email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.    - zprostředkování i vyplétání badmintonových raket.

Službu vypletení rakety zajišťuje Miloš Kopřiva (mobil 604 298 855).

Termíny badmintonu pro veřejnost:

Pondělí    8:00 – 21:00
Úterý    8:00 – 21:00
Středa    15:00 – 19:00
Čtvrtek    8:00 – 21:00
Pátek    8:00 – 15:00       18:00 - 20:00
Neděle    9:00 – 12:00,      15:00 - 20:00

V případě zájmu veřejnosti o hraní badmintonu (akce) lze o víkendech rozšířit počty hodin. V tomto případě volejte správce Jana Opitze - 777 480 328.

Jednorázové vstupy - rezervace on-line:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří nemáte dlouhodobé rezervace. Vybraná služba se platí při vstupu do tělocvičny. Tato služba neumožňuje dlouhodobou rezervaci a nepřináší s sebou žádné slevy. Rezervace kurtu probíhá pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu) na www.tjmontas.cz nebo případně na http://tjmontas.e-rezervace.cz/Branch/pages/Schedule.faces

Základní sazba je 220 Kč za kurt/hod. (platí od 15. do 17. hodiny). Zvýšená sazba je 240,- Kč za kurt/hod. (platí od 17. do 21. hodiny a o víkendech). Snížená sazba je 180,– Kč za kurt/hod. (platí do 15. hodiny). Snížená sazba pro studenty je 140,– Kč za kurt/hod. (platí do 15. hodiny - povinností je prokázat se studentským průkazem). Pro kurt č. 6 (v sokolovně) platí nižší cena 180,- a 200,- Kč/hod. (podle času využití).

Systém KREDIT - možnost slevy 10 %

Hráč musí být registrován v rezervačním systému a po uhrazení částky min. Kč 2.000 může v případě oznámení svého zájmu využívat systém KREDIT, tj. čerpání kreditu dle vlastních rezervací kdykoliv ve volných hodinách určených k rezervaci. Každý nový vklad do systému KREDIT musí být min. Kč 2.000, platit je možné hotově správci nebo poukázáním částky na účet TJ Montas a do poznámky uvedení slova "KREDIT". Využitím systému získává hráč slevu 10 % ze standardní ceny.

Dlouhodobé rezervace:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří chcete pravidelně využívat rezervaci na badminton každý týden ve stejný den a hodinu. Vybraný kurt pak pro vás zablokujeme a bude k dispozici pouze pro vás. Dlouhodobé rezervace se platí formou předplatného na období září až prosinec a leden až červen.

Objednání kurtu je možné pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu).

V případě, že se nemůžete v rezervovaný čas dostavit, je potřeba rezervaci prostřednictvím internetu zrušit nejpozději 10 hodin před časem, na který máte kurt rezervovaný. V opačném případě jsme oprávněni požadovat po Vás plnou částku rezervované služby.

Turnaje pro neregistrované hráče: série BADHOPMAN pokračují opět od podzimu 2017 (www.badhopman.cz)

Oddíl badmintonu zorganizuje 4 turnaje v hale TJ v těchto termínech (soboty): 4. 11. a 9. 12. 2017, 17. 2. a 24. 3. 2018 - více informací níže v přiložených propozicích

Platnost těchto podmínek je od 30. června 2017

Karel Plánička, předseda TJ Montas Hradec Králové

BADMINTON - HELP FOR ENGLISH: něco o historii badmintonu a pro procvičení angličtiny - viz odkaz: https://www.helpforenglish.cz/article/2013022101-reading-badminton

Download this file (Turnaje veřejnost 2017-18.pdf)Turnaje pro neregistrované[ ]129 kB

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK bude hrát v této sezóně nejvyšší soutěž ČR Extraligu.

Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

Hráči pro Extraligu: Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta (přestup), Fuchsová Míša (hostování), Krpatová Lucie (hostování)

Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

Ze stránek ČBaS: http://czechbadminton.cz/article/tahak-prvniho-kola-extraligy-zvladlo-lepe-brno-benatky-porazilo-53

Mára AUBUS a ME U17 v Praze

Propozice, program, ostatní info: http://mmbadminton.cz/cs/

Náš člen Mára Aubus, několikanásobný Mistr ČR v mladších kategoriích, byl nominován na Mistrovství Evropy kategorie U17, které se hraje v Praze - Štěrboholích. Máro, držíme všechny palce a někteří se rádi přijedeme podívat!

Nominace MEJ 2017