Pro on-line rezervaci kurtu klikni zde: REZERVAČNÍ SYSTÉM

Využijte letní ceny: až do konce srpna 2014 platí zvýhodněná cena Kč 200,-/hod. a kurt (od 17. do 21. hodiny).

K dispozici je 5 kurtů s nesmekavým povrchem podlahy. Kurty jsou nalajnovány jak pro dvouhru, tak i čtyřhru. Je zde možnost zapůjčení či zakoupení sportovního vybavení. Nutná vlastní sálová obuv (nikoliv s černou podrážkou!).

Ceník služeb - cena za pronájem kurtu je diferencovaná pro všední dny.

O víkendech platí jednotná cena Kč 220,-/hod.

Základní sazba za pronájem kurtu - platí od 15. hodiny      220,–Kč
Snížená sazba za pronájem kurtu ostatní - do 15. hodiny 180,–Kč
Snížená sazba za pronájem kurtu studenti - do 15. hodiny 120,–Kč
Zapůjčení badmintonové rakety 20,–Kč
Prodej plastového míče 50,–Kč
Prodej péřového míče 40,–Kč

Ostatního badmintonové zboží a služby:

Lze zajistit vypletení rakety Milošem Kopřivou (mobil 604 298 855).

Termíny badmintonu pro veřejnost:

Pondělí    8:00 – 21:30
Úterý    8:00 – 21:00
Středa    8:00 – 19:00
Čtvrtek    8:00 – 21:00
Pátek    8:00 – 15:00       18:00 - 20:00
Neděle  15:00 – 19:00

V případě zájmu veřejnosti o pravidelné hraní badmintonu lze o víkendech rozšířit počty hodin. V tomto případě volejte Kryštofa Koláčka - 606 623 638 .

Jednorázové vstupy - rezervace on-line:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří nemáte dlouhodobé rezervace. Vybraná služba se platí při vstupu do tělocvičny. Tato služba neumožňuje dlouhodobou rezervaci a nepřináší s sebou žádné slevy. Rezervace kurtu probíhá pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu) na www.tjmontas.cz (Při první rezervaci je nutné se do systému zaregistrovat – klikněte na ikonu Registrace hráče a zobrazí se Vám registrační formulář). Případně na www.rezervaceonline.cz (zde klikněte v levém dolním sloupci na řádek Sport a dále Badminton a můžete si rezervovat jednotlivé kurty, při první rezervaci je nutné se do systému zaregistrovat – klikněte na ikonu Registrace – vpravo nahoře a zobrazí se Vám registrační formulář).

Základní sazba je 220 Kč za kurt/1 hod. (platí od 15. hodiny). Snížená sazba je 180,– Kč za kurt/1 hod. (platí do 15. hodiny). Snížená sazba pro studenty je 120,– Kč za kurt/1 hod. (platí do 15. hodiny - povinností je prokázat se studentským průkazem).

>> Rezervace kurtu

Při první rezervaci je nutné se do systému zaregistrovat.

>> Registrace hráče

Dlouhodobé rezervace:

Jsou určeny pro ty z vás, kteří můžete pravidelně využívat dlouhodobé rezervace. Vybraná služba se platí formou předplatného, které je stanoveno ve výši 3 300,– Kč na půl sezóny. Vlastní rezervaci je nutné zajistit telefonicky na mobil 606 623 638 (p. Kryštof Koláček). Tato služba přináší s sebou dlouhodobou rezervaci a slevu. Cena je 206,– Kč za kurt/1 hod.

Objednání kurtu je možné pouze prostřednictvím internetu (vždy max. 1 měsíc dopředu).

1. případě, že se nemůžete v rezervovaný čas dostavit, je potřeba rezervaci prostřednictvím internetu zrušit nejpozději do 12. hodiny dne, který máte rezervovaný. V opačném případě jsme Vám nuceni naúčtovat plnou částku rezervované služby.
  2. případě, že jsou kurty obsazeny a chcete být uvedeni na nějaký konkrétní den jako Náhradník, označte se prosím do systému jako Náhradník. Pokud někdo zruší rezervaci bude Vám automaticky zaslán e-mail.

Turnaje pro rekreační hráče:

I nadále budou organizovány turnaje pro rekreační hráče - sledujte tyto stránky, kde budou vyhlášeny termíny pro novou sezónu!

Platnost těchto podmínek je od 1. září 2012

Kryštof Koláček, předseda oddílu badmintonu TJ Montas Hradec Králové

Volné hodiny v herně stolního tenisu!

Nyní jsou k dispozici volné hodiny v sokolovně, mimo jiné také herně stolního tenisu (nové stoly!). Cena za hodinu je Kč 220,- (včetně využití stolů), případně dlouhodobý pronájem na celou sezónu. V případě zájmu kontaktujte Blanku Dudychovou na čísle 605 338 598.

stolni tenis

Montas chystá pro sportovce zlepšení

Nové sprchy jsou již dokončeny! Výrazná zlepšení se chystají pro sportující veřejnost od nové sezóny (září) v areálu TJ Montas. V přístavbě jsou již dokončeny nové pánské sprchy a rozšiřují se také protory šaten. Ženy se také dočkají nových šaten a sprch - rekonstrukcí ve staré sokolovně. Věříme, že všichni návštěvníci budou příjemně překvapeni.

0107201427001072014272