On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

V týdnu na přelomu července a srpna 2017 uspořádal náš oddíl sportovní soutředění - již po sedmé v krásném sportovním areálu ve Skutči. Zúčastnilo se 45 mladých hráčů všech věkových kategorií pod trenérským vedením Petra a Lídy Bášových, Pavla Hubáčka a Karla Pláničky. O víkendu také vypomohly trenérky Zuzka Kocourková a Ivča Sahánková. Veškerou organizaci zajišťovala Zdena Štěpová, která také děti večer uspávala a ráno probouzela. A již tradičně se spolu s námi zúčastnili mladí badmintonisté ze Sokola Polabiny Pardubice, Lanškrouna, Holic a dokonce vzdálené Křemže. U starších hráčů převládala herní a kondiční příprava na hřišti, u těch mladších patřilo vždy dopoledne venkovnímu areálu a atletické (kondiční) přípravě. Ve Skutči jsme prožili několik teplotně žhavých dní, takže se nám určitě podařilo naplnit heslo "Těžko na cvičišti, lehko na bojišti". Ovšem k počasí se hodila i opakovaná návštěva skutečského koupaliště. Soustředění se po všech stránkách vydařilo, a to díky všem zúčastněným. Již dnes se těšíme do Skutče zase za rok!

004 1

Fotky našich hráčů od Pavla: http://ceccato.rajce.idnes.cz/Skutec_2017/

Fotodokumentace Zdeny: http://sonska.rajce.idnes.cz/Skutec_2017/

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

TABULKA PO PRVNÍ KOLE

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný