Pro členy oddílu badmintonu:

rozhodli jsme se vyjít vstříc těm dětem, které pravidelně jezdí po badmintonových turnajích a mají tak zájem zlepšovat svoje hraní badmintonu, soupeřit s jinými hráči a přispívat tak k dobrému jménu oddílu badmintonu TJ Montas HK. Vyjmenované (přehled byl zaslán všem vybraným emailem Zdenou Štěpovou) získávají možnost využít volné hodiny pro hraní badmintonu v otevíracích dnech v průběhu letních prázdnin v objektu TJ (hala nebo sokolovna) zdarma. Související podmínky:

• je-li dle rezervačního systému volný kurt, zavolat do recepce TJ a ústně si dohodnout rezervaci kurtu

• volat do recepce (777 480 328) pouze max. 1 den předem nebo v příslušný den (nikoliv s vícedenním předstihem) a domluvit se na rezervaci

• hrát musí vždy vyjmenovaný člen, a to např. s jiným členem - hráčem nebo rodinným příslušníkem apod.

Seznam vybraných členů, které získají bonus volného prázdninového hraní je otevřený, tzn. může se měnit v návaznosti na ochotě dětí na sobě dále pracovat. Seznam je přiložen níže.

Download this file (PRÁZDNINY_volný vstup_BDM děti_06_2020.xlsx)Volné hraní PRÁZDNINY[ ]10 kB