On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Jubilejně podesáté do Skutče jsme přijeli tentokrát v posledním červencovém týdnu na tradiční badmintonové soustředění. A bylo nás hodně - více než 40 hráčů všech věkových kategorií rozdělených do 4 skupin, které se střídaly v hale a na atletickém oválu pod vedením trenérů Petra a Lídy Bášových, Ivči Sahánkové, Rendy Neděly, Pavla Hubáčka a Karla Pláničky. Vše organizačně zaštiťovala Zdena Štěpová. Složení hráčů sestávalo samozřejmě většinově z TJ Montasu, ale přijeli i hráči z Pardubic, Lanškrouna, Holic a Jihlavy.

Skuteč 2020

Hned první noc byla krušná, neboť Petr Báša si při venkovním odpoledním fotbálku cosi udělal s kotníkem a večer nebyl téměř schopen chodit. Když bolest neustupovala, rozjel se v dámském doprovodu pro jistotu navštívit pohotovost nejprve chrudimské, později pardubické nemocnice. Výsledkem naštěstí byla pouze nevyspalost druhého dne, ale žádné jiné zranění či úraz se neprojevil a bolest ustoupila.

V pondělí ráno přijel mezi nás z jiného soustředění Lukáš Tvrdík, aby ho hned odpoledne tatínek opět odvezl domů. Přičinou byla skutečnost, že Lukáš se dostal při předchozím sportování do kontaktu s někým, kdo byl pozitivní na COVID-19. Lukáš tedy musel do karantény - naštěstí jeho vyšetření dopadlo negativně.

Tzv. den klidu se opět konal v úterý s dopoledním florbalem a odpolední návštěvou koupaliště. Večer si chtěli zpříjemnit badmintonem Vojta Poříz s Radkem Pláničkou v malé hale. V jednu chvíli Vojta špatně došlápnul - a bylo zle! Výron byl bolestivý a znamenal, že ve středu si Vojtu odvezl domů tatínek.

Nic dalšího nepříjemného se nám již nepřihodilo. Všichni účastníci si vyzkoušeli badmintonové tréninky se zaměřením na procvičování úderů, kruhové tréninky a běhání venku zlepšilo sílu a vytrvalost. Hodně úspěchů všem do nové sezóny!

Bohatá fotodokumentace z foťáku Zdeny - přístup přes jméno "Skuteč" a kód "2020"   ZDE

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON - NÁBOR DĚTÍ

Náborák 09 2020

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný