• TJ Montas

TJ Montas Hradec Králové

• Klub hráčů
  • Pronájem haly

Nabízíme pronájem haly a venkovních hřišť

• TJ Montas

Ligová utkání, soutěže badmintonu

V návaznosti na vládní opatření kvůli "covid-19" jsme nuceni uzavřít pro veřejnost celý sportovní areál, a to od pondělka

12. 10. 2020. Toto opatření platí do odvolání - sledujte tyto naše stránky. Zákazníky využívající kreditní systém žádáme, aby

zrušili svoje rezervace na nejbližší týdny. Se zákazníky využívajícími dlouhodobé rezervace po ukončení tohoto opatření

domluvíme náhradní využití zaplacených hodin, případně vrácení peněz. Děkujeme za pochopení.

Karel Plánička, předseda TJ Montas (v případě dotazů využívejte naši emailovou adresu  Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.)

IMG 4221     IMG 4233

Od července 2019 hrajeme na vybarvených badmintonových kurtech - sportovní podlaze Omnisport. Tato investice byla realizována díky finanční podpoře Královéhradeckého kraje.

Sezóna 2020/2021

Zveme všechny sportovce do naší YONEX haly na badminton, florbal, cvičení a v sokolovně stolní tenis, badminton, kondiční cvičení žen, cvičení s dětmi a rodiči, posilovací stroje. K využití jsou také i na dva antukové kurty venku určené hlavně pro volejbal, nohejbal.

recepce - umístěna přímo ve vstupní hale. Zde je možné si vyzvednout klíče od pánských a dámských šaten, zakoupit sportovní vybavení, zapůjčit rakety, případně nechat si vyplést badmintonové rakety. Nově je možné platit za poskytnuté služby platební kartou. Nalevo od recepce je klubovna, kde můžete doplnit tekutiny po náročných sportovních výkonech, prodiskutovat techniku či metodiku nebo počkat na svoje svěřence.

K dispozici jsou MUŽSKÉ a ŽENSKÉ sprchy, Šatny.  Všechny tyto prostory byly v roce 2014 buď nově postaveny nebo kompletně zrekonstruovány a věříme, že díky i tomuto kvalitnímu zázemí naše sportoviště rádi navštěvujete.

správce areálu - mobil 777 480 328.       Email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.   Můžete zde zakoupit SPORTOVNÍ ZBOŽÍ (badmintonové rakety, míčky, tenisky a jiné).

Číslo bankovního účtu TJ Montas: 1081507309/0800,   IČO 15063968 (TJ není plátcem DPH)

Pro pronájem haly i mimořádných hodin - klikněte zde: Pronájem haly a venkovních hřišť

20200215 083651

Dlouhodobé pronájmy:uzavírá se "smlouva o podnájmu nebytových prostor" se subjekty, které si pronajímají sokolovnu nebo sportovní halu více měsíců v roce. Níže přiloženo Oznámení a Vzorová smlouva. Kontaktní osoba: Blanka Dudychová.

FLAMENCO na Montase! Kurzy tance začínají!

Od 24. 9. 2020 budou v sokolovně TJ Montas probíhat každý čtvrtek od 18. hodiny kurzy tance flamenco,  a to až do Vánoc. Více info ZDE

CO U NÁS (STÁLE) VYLEPŠUJEME?

Zádveří, plynové kotle, nátěr střechy sokolovny, nové osvětlení v hale, nový plot, příjezdová cesta na parkoviště a jeho vysypání štěrkem, sportovní podlaha v hale, nová okna a podlaha v zasedačce.....

TJ Montas vchod Sokolovna 05 2018 3

Sokolovna 05 2018 2 Nová cesta 2019 2

Nový plot 05 2019 7 20190928 103439

20200403 132104 IMG 20200328 130348

Především s pomocí investiční dotace ze strany Města Hradec Králové jsme mohli na podzim 2017 dokončit nové zádveří vstupu do objektu TJ a rekonstrukci záchodů včetně nové kanalizace. Tepelné úspory během zimního období nejsou realizovány pouze novým vstupem, nýbrž i pořízením 2 nových kondenzačních plynových kotlů Vaillant. Instalace kotlů proběhla v květnu 2018. Přístup do objektu se celkově vylepšil také vybudováním nového chodníku.

Svépomocí (tzn. Honza Opitz, Pavel Hubáček a Dušan Hromádko) jsme zajistili i nový nátěr plechové střechy sokolovny v jarních měsících 2018. A v červenci 2018 proběhla kompletní výměna osvětlení ve velké hale.

Během prázdninových měsíců roku 2016 prošla sokolovna kompletní rekontrukcí: výměna radiátorů, nové nátěry oken a vnitřních prostor, kobercové obložení stěn, zaslepení a zateplení míst po bývalých oknech. V podstatě původní zůstala "jenom" podlaha a osvětlení (to bylo ovšem vyměněno před 3 roky). Práce proběhly v režii Honzy Opitze. A na jaře 2020 Pavel Hubáček s Dušanem Hromádko provedli svépomocí kompletní rekonstrukci a nový nátěr plechové střechy přístavku k sokolovně.

DSCN6853 DSCN6762

Příznivci a členové TJ se zúčastnili v srpnu 2016 nedělní brigády a většinu sportovního areálu důkladně vyčistili a připravili na novou sportovní sezónu.

Fotodokumentace: http://ceccato.rajce.idnes.cz/Montas_brigada_08_2016/

Download this file (Smlouva na pronájem_TJ Montas.pdf)Smlouva pronájem[ ]363 kB
Download this file (TJ Montas_Oznámení_Smlouva o podnájmu.pdf)Oznámení - pronájem prostor[ ]112 kB