On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Předpolední týden v září jsme mohli sledovat dva turnaje GPB. Jeden dospělých v Pustějově a ten druhý kategorie U15 v Pardubicích.

Tak úspěšný pro TJ Montas byl především ten v Pustějově. Lukáš Holub dokázal získat cenné vítězství v singlu a stříbro získal společně s Petrem Beranem (Křemže) v deblu. Ve výsledcích můžete dále vidět našeho hráče Máru Aubuse, který podlehnul ve čtvrtfinále až ve 3. setu 25:23 Filipovi Budzelovi, pozdějšímu finalistovi.

Lukáš Pustějov 

Kompletní výsledky: tournamentsoftware.com/sport/draw.aspx?id=612858C4-9194-49A3-990F-5334B67DBAC9&draw=1

Turnaj GPB U15 byl pro naše hráče Ondru Šolara, Lukáše Tvrdíka a Verču Jarošovou blízko (hrálo se v Pardubicích), ale nikomu z nich se nepodařilo dostat se do semifinále. Nutno uvést, že na turnaj se sjelo celkem 127 hráčů, hrálo se na 11 kurtech. Nejblíže postupu do semifinále byla Verča, když ve čtvrtfinále prohrála na 3 sety s Koliášovou (Praha Hamr). Další čtvrfinálové umístěni se vybojoval Ondra Šolar s pardubickou Denisou Valentovou v mixu. Boj o postup do semifinále svedli rovněž 3setový a prohárli s brněnskou dvojí Vrbka, Krulová.

Kompletní výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=ED8284FE-E95A-48C6-9F60-0CA11186FCC1

V závěru června se sjeli badmintonisté studující vysokou školu na České akademické hry 2019 do Brna. A pro Montas to bylo opět velmi významné: Lukáš Holub se stal hned dvojnásobným akademickým mistrem, a to v singlu a v deblu (společně s Petrem Beranem). Rovněž Kuba Skřivan se vrátil s krásnou bronzovou medailí za 3. místo v singlu. Kluci - blahopřejeme a díky za skvělou reprezentaci Montasu!

Akademici Brno Lukáš akademik 

Výsledky a komentář z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/ceske-akademicke-hry-2019-dvakrat-zlati-jsou-lukas-holub-magdalena-lajdova

22. červen 2019 byl naštěstí mírně zatažený a tak čas prožitý na turnajích v Praze a Rychnově nás tolik netrápil. Naši 2 zástupci z kategorie U17 Terka Šolarová a Radek Plánička vyrazili do Prahy Vinoře, kde odehráli turnaj GPC U19. Velkého vítězství dosáhla Terka, když po 3setové bitvě ve finále proti Šmídové vyhrála dvouhru. Krásný úspěch! Radek potřebuje na úvodní zápasy k rozehrání horší hráče, než je meteorský Petr Nejedlý - ten se nakonec dostal až do finále. Útěchou může být Radkovo 3. místo v deblu s olomouckým Martinem Chumchalem.

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/tournament.aspx?id=1B1F9A3B-B127-42F8-938B-5D9F6BE4B74E

Terka Šolarová   Vinoř 06 2019

Dalším turnajem v Praze bylo GPC U15 na Jeremi. Z našeho oddílu se zúčastnil pouze Ondra Šolar. Nejúspěšnější disciplínou se pro něj nakonec stal debl chlapců, když s pardubickým Adamem Burgetem vybojovali krásné 2. místo!

Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/events.aspx?id=5AFE8709-DCC4-4E1E-9E9C-81A4EEACD810

V Rychnově n. K. uspořádali další kolo Talent ligy. V sobotu se hrály týmy kategorie U13. Naši zástupci Jirka Boček, Robert Tesař, Evelínka Freibauerová a Bára Kastnerová sice obsadili až 4. místo, ale důležité bylo se zúčastnit. Hráči získali cenné zkušenosti, co to znamená týmová soutěž. Bohužel, nedělní turnaj kategorie U15 jsme neobsadili kvůli tomu, že jsme nebyli schopni vytvořit tým dětí.

IMG 20190622 WA0005 2   IMG 3462

V polovině června některé naše děti odjely změřit síly do noměstské čtyřkurtovky. Nejlépe dopadly naše holky: v kategorii U13 vyhrála singla Bára Kastnerová a v kategorii U15 Anička Kuchová. Z medailových umístění je třeba ještě zmínit pěkné 3. místo v singlu v kategorii U13 Evelínky Freibauerové. Díky za dobrou reprezentaci TJ Montas a jen tak dál!

Nové Město bdm 06 2019

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 Výsledky baráže: https://czechbadminton.cz/article/extraligovou-prislusnost-udrzely-v-barazi-tymy-montasu-plzne

 Extraliga - úvodník: http://czechbadminton.cz/liga

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

  Rozlosování: http://czechbadminton.cz/content/extraliga

 Ze stránek ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/cervena-euforie-benatky-nad-jizerou-opanovaly-po-ctyrech-letech-extraligu-v-nedelnim-finale-

Úspěchy Bětky Bášové

 Bětka Bášová s Kubou Bitmanem získali v únoru 2019 na MČR v Plzni titul Mistrů ČR ve smíšené čtyřhře, a to již podesáté za sebou. Tohle se v historii českého badmintonu dosud nikomu nepodařilo!

 Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/10-let-s-bitmanem-basovou-podivejte-se-na-fotogalerii-z-jednoho-mixoveho-kralovani

 Bětka Bášová "Hráčkou roku 2018": https://czechbadminton.cz/article/hracem-roku-2018-je-jan-louda-hrackou-alzbeta-basova-do-sine-slavy-cbas-byla-uvedena-marketa

Bášová Alžběta 02 2019 

Dalším oceněním pro Bětku je její účast na slavnostním vyhlašování nejlepších sportovců města Hradec Králové za rok 2018, které proběhlo 20. února 2019 v hradecké Filharmonii. Bětka se umístila v silné konkurenci na krásném 7. místě a před zaplněným hledištěm přebírala ocenění společně se svým otcem a trenérem Petrem. Dokonce pak byla Bětka vyzvána k neformálnímu rozhovoru s konferenciérem večera, který byl velmi bezprostřední a humorný.

Více o vyhlašování nejlepších sportovců: http://www.cushk.cz/hk/nejuspesnejsi-sportovec-roku-2018-mesta-hradec-kralove-1429/

Fotodokumentace: https://www.zonerama.com/doudera/Album/5113675

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný