On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

První víkend v říjnu před vyhlášením nouzového stavu proběhly tři turnaje.

V  sobotu se konalo 3.kolo Talent ligy U 13, kde nás reprezentovalo družstvo nejmladších ve složení Potůčková, Šejvlová, Boček a Tesař. Dosáhli pouze na 5.místo.

V neděli v Holicích soupeřili hráči na OP U15 o postup. Nejlépe si vedla Verča Jarošová, která získala zlato v singlu, v deblu a bronz v mixu. Lukáš Tvrdík dosáhl na stříbro v deblu.

Memoriál Holobradého dospělých ve Vinoři nedopadl podle našich představ. Náš osvědčený favorizovaný pár Holub - Hubáček narazili na dvojici Král - Mendrek, na které nestačil. Ani jedenáctinásobným mistrům ČR Bětce Bášové a Bitmanovi se nedařilo a prohráli nečekaně se Švejdou a Zuzákovou. Skončili tak bronzoví. Ani v deblu s Míšou Fuchsovou nedosáhla děvčata na prvenství, kvůli odstoupení Bětky ze soutěže. Také ale získaly bronz. Míša pak ještě dosáhla na bronz s Beranem. Gratulujeme k medailím. Určitě se bude příště dařit lépe.

TL U13 kopieOP U15 kopieMČR 2020 kopie

Na turnaji dospělých typu B se dařilo Lukáši Holubovi! V singlu si odvezl prvenství a v deblu s Filipem Budzelem z Klimkovic skončil druhý. Gratulujeme!

Lukin Pustějo

V sobotu 19.9. se naši nejmladší účastnili GPC U 13. Bertíkové Tesař a Boček byli úspěšní. První jmenovaný získal bronz ve dvouhře, mladší Bertík skončil stříbrný v deblu s Kocurkem ze Šumperku. Gratulujeme.

Celý víkend pak patřil GPA U 17 v Ustí nad Labem. Turnaje se zúčastnili Terka Šolarová, Adam Vojtěch a Radek Plánička. Všichni dosáhli na 3. místo v deblu, Terka s Barborou Johnovou, Adam s Tomášem Matulou a Radek s Pavlíkem Maňáskem. Všem gratulujeme

BertíciGPA U 17 20.9.2020RadekAdam

12.-13.9. proběhlo GPA U 15 v Pardubicích. Ondra Šolar dosáhl s Burgetem z Pardubic v deblu na stříbro, Verča Jarošová s Jurčou z Lanškrouna v mixu na bronz. Gratulujeme!

Verča GPA U 15GPA U 15 .9. kopie

BADMINTON: extraligové informace

Extraliga badmintonu předčasně ukončena. Náš tým zůstává v extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

UKONČENÍ SEZÓNY

 

TABULKA

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

OPĚT NA BADMINTON A JINÉ SPORTY!

BADMINTON - NÁBOR DĚTÍ

Náborák 09 2020

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný