On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Na celostátním turnaji U19 v Brně se ve výsledcích semifinálových a finálových zápasů opakuje hned několik jmen. Ta nejčastější a na nejvyšších příčkách jsou: Marek Aubus, Kateřina Mikelová, Soňa Hořínková a Nela Němcová. Prvně jmenovaný si z Brna odváží rovnou dvě zlata, slečny se shodně podělily o jedno zlato a stříbro.

"Jsem moc rád, že jsem dokázal zvítězit jak ve dvouhře, tak i ve čtyřhře s Michalem. Cítili jsme, že jsme se od posledního turnaje GPA U19 v lednu zlepšili, a to se nám při tomto víkendovém poměření sil s republikovou špičkou potvrdilo. Museli jsme při cestě za vítězstvím porazit první dva nasazené páry, čímž jsme si splnili vytyčené cíle a mohli jsme se radovat z první společné zlaté medaile z turnaje GPA," popisuje bezprostřední pocity Marek Aubus.

Mára GPAU19 Brno

Z webu ČBaS: https://czechbadminton.cz/article/gpa-u19-v-brne-aubus-dvakrat-zlaty-mikelova-vitezkou-dvouhry-divek?fbclid=IwAR0RX8ii8alPWCHJrvaCFDnymyesaAK5aoWvETLfvBuGKhw25eyXqWNpo88

Výsledky: https://www.tournamentsoftware.com/sport/draws.aspx?id=75DB111A-712B-4E95-9F94-3BCF3FCE3AC9

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

TABULKA PO PRVNÍ KOLE

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný