On-line rezervace haly

Pro rezervaci haly klikněte zde:

on-line6

Pronájem haly a hřišť

Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

  • BADMINTON
  • STOLNÍ TENIS
  • VOLEJBAL
  • TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

Druhý červnový víkend to měli naši 4 hráči blízko, když se vydali do Pardubic na GPB U17. A to Terka Šolarová, Verča Jarošová, Adam Vojtěch a Radek Plánička. Hrálo se v obou halách na 11 kurtech ve velmi dusném prostředí, které pro hráče bylo dosti nepříjemné. Téměř 100 hráčů ve dvouhrách, 52 mixů - opravdu početně značně velký turnaj. O to cennější jsou úspěchy Adama (vítězství ve čtyřhře společně s ostravským Matulou) a Terky (druhá v singlu). Radek svedl 3setovou bitvu s mosteckým Orosem, kdy neproměnil mečbol ve 3. setu. Rovněž Verča potrápila v singlu (zejména v 1. setu) pozdější vítězku mosteckou Kohoutovou.

GPB Pce U17 GPB U17 Pce

 Výsledky: http://www.tournamentsoftware.com/sport/matches.aspx?id=D6592E66-8C9A-42B3-9F3B-D16F165C7779

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.

extraliga a1 300DPI 02 komp

 

TABULKA PO PRVNÍ KOLE

 Hráči pro Extraligu: Milan Dratva (Slovensko), Mattew Nottingham (ENG), Hubáček Jan, Holub Lukáš, Aubus Marek, Neděla René, Herout Martin, Bášová Alžběta, Fuchsová Míša, Tereza Šolarová

ROZLOSOVÁNÍ 

 Ze stránek ČBaS: KOMENTÁŘ

Hradecký lev - GPB dospělých

Realizace www stránek: Ing. Miroslav Novotný