Nabízíme pronájem větší a menší sportovní haly (nebo jen kurtu) a tří venkovních hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

• TENIS
  • FLORBAL
  • RŮZNÉ DRUHY KONDIČNÍHO CVIČENÍ

Číst více... Pronájem haly a venkovních hřišť

22. červen 2019 byl naštěstí mírně zatažený a tak čas prožitý na turnajích v Praze a Rychnově nás tolik netrápil. Naši 2 zástupci z kategorie U17 Terka Šolarová a Radek Plánička vyrazili do Prahy Vinoře, kde odehráli turnaj GPC U19. Velkého vítězství dosáhla Terka, když po 3setové bitvě ve finále proti Šmídové vyhrála dvouhru. Krásný úspěch! Radek potřebuje na úvodní zápasy k rozehrání horší hráče, než je meteorský Petr Nejedlý - ten se nakonec dostal až do finále. Útěchou může být Radkovo 3. místo v deblu s olomouckým Martinem Chumchalem.

Terka Šolarová   Vinoř 06 2019

Dalším turnajem v Praze bylo GPC U15 na Jeremi. Z našeho oddílu se zúčastnil pouze Ondra Šolar. Nejúspěšnější disciplínou se pro něj nakonec stal debl chlapců, když s pardubickým Adamem Burgetem vybojovali krásné 2. místo!

V Rychnově n. K. uspořádali další kolo Talent ligy. V sobotu se hrály týmy kategorie U13. Naši zástupci Jirka Boček, Robert Tesař, Evelínka Freibauerová a Bára Kastnerová sice obsadili až 4. místo, ale důležité bylo se zúčastnit. Hráči získali cenné zkušenosti, co to znamená týmová soutěž. Bohužel, nedělní turnaj kategorie U15 jsme neobsadili kvůli tomu, že jsme nebyli schopni vytvořit tým dětí.

IMG 20190622 WA0005 2   IMG 3462

BADMINTON: extraligové informace

Smíšené družstvo dospělých oddílu badmintonu TJ Montas HK pokračuje i v další sezóně 2019/2020 v nejvyšší soutěži ČR Extralize.