Nabízíme pronájem větší haly a menší sokolovny (nebo jen kurtu) a tří venkovních antukových hřišť. Jako příklad zde uvádíme některé sportovní disciplíny, ale samozřejmě je možné zde provozovat i jiné sporty.

Hala změna ceny

Cena pronájmu haly je 600,- Kč/hod., sokolovny 250,- Kč/hod. - bez přísálí, 300,- Kč/hod. - s přísálím.  Halu i sokolovnu je možné si pronajmout v jak pracovních dnech (zejména dopoledne), tak i ve dnech pracovního volna.

Číslo účtu TJ Montas:  1081507309/0800

Dále je možné pronajmout si (horní) zasedací místnost (100,- Kč/hod.) a sokolovnu pro konání společenských akcí.

Chcete si domluvit mimořádné hodiny hraní?

Pro více informací o pronájmu kontaktujte paní Blanku Dudychovou tel. 605 338 598 nebo správce tel. 777 480 328, případně email: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.