Tréninky dětí začínají pravidelně od úterý 1. 9. 2020

v  časových termínech pro 1.kategorii:

ZMĚNA     úterní tréninky jsou posunuty o půl hodiny dozadu, tj. od 17,30 hod.

čtvrteční jsou beze změny od 17. hodiny

Oddílové příspěvky vzhledem k jarní koronavirové situaci, kdy jsme o kus tréninků přišli: stávající hráči budou platit poloviční  příspěvky, tj. pouze 1.000,- Kč, 2.sourozenec pouze 750,- Kč

Ti, co chodí 1x týdně platí 600,- Kč.

Noví hráči (členové) platí tedy dvojnásobné částky. Uváděné příspěvky se platí za tréninky do konce roku 2020.

Platbu proveďte na účet oddílu  1081507309/0800, variabilní symbol rodné číslo dítěte do 25. září 2020

Zájemcům o dětské turnaje budeme zasílat informace.

I letos přijímáme nové členy od 6 do 10 let.

Je možné, že některé z Vás osloví na prvních trénincích hlavní trenér Petr Báša s nabídkou na tréninky navíc.

Veškeré aktuality, turnaje, výsledky najdete na našem webu TJ Montas nebo na FB.